O mnie

Blog Położna z Pasją powstał z myśla o Tobie MAMO.

Pomysł stworzenia strony pojawił się, kiedy sama zostałam mamą. Okazało się, że informacje w internecie są często okrojone i sprzeczne. Fachowa literatura medyczna jest pisana językiem niezrozumiałym dla osób z medycyną niezwiązanych. Chciałam stworzyć miejsce, gdzie przyszłe mamy będą mogły znaleźć informacje zgodne ze standardami medycznymi, pisane językiem przystępnym.

Mam na imię Magdalena. Jestem POŁOŻNĄ.

Ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny. Swoje pierwsze kroki w pracy zawodowej stawiałam w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, w Klinice Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka. Bardzo cenię sobie to, czego się tam nauczyłam. Uniwersyteckie Centrum Kliniczne jest wielospecjalistycznym szpitalem III stopnia referencyjności. Jest to największa tego typu placówka na Pomorzu i jedna z największych w Polsce.

W 2013 roku obroniłam tytuł magistra położnictwa.

Obecnie pracuję w jednym z Olsztyńskich Szpitali. W 2017 roku skończyłam Specjalizację z zakresu Pielęgniarstwa Neonatologicznego.

Posiadam zaawansowaną wiedzę z zakresu neonatologii i opieki neonatologicznej, intensywnego nadzoru neonatologicznego, położnictwa, opieki położniczej i doradztwa laktacyjnego. W 2020 roku zdałam egzamin na Certyfikowanego Doradcę Laktacyjnego.

Kocham swój zawód. Neonatologia od zawsze była moją wielką pasją.

Moja miłość do dzieci nie zmieści się w tym krótkim opisie.

Prywatnie jestem mamą 5 letniej dziewczynki i 2 letniego chłopca!

Dzięki temu, oprócz profesjonalnego i zawodowego spojrzenia na ciążę, poród i macierzyństwo – mogę dzielić się osobistym doświadczeniem bycia mamą.

Jestem promotorką „macierzyństwa bliskości” w każdym jego aspekcie.

Przeprowadziłam się z Trójmiasta, do małej wsi. Mieszkam z dala od miejskiego gwaru a bliżej „siebie”.

Wszystkie treści opublikowane na poloznazpasja.pl
mają wartość wyłącznie informacyjną.
 
W żadnym wypadku nie mogą zastąpić indywidualnej porady lekarskiej i psychologicznej.